افزایش بی سابقه ارزش سهام اپل به دنبال عرضه آیفون 10 به بازار – دیجیاتو + دردسر باشگاه پرسپولیس برای رفتار تماشاگران – خدمات وب شمس

روز گذشته بازار بورس «نزدک» شاهد رویدادی تاریخی بود که طی آن اپل توانست با افزایش ارزش هر سهم خود به 167 دلار، ارزش بازارش را به 861 میلیارد دلار برساند
اگر این شرکت بتواند ارزش هر سهم خود را 16 درصد دیگر بهبود بخشیده و به 193.6 دلار برساند به اولین کمپانی تریلیون دلاری تاریخ تبدیل خواهد شد.

گفتنی است کاربرانی که اکنون آیفون 10 را پیش خرید کرده اند باید بین 5 تا 6 هفته منتظر دریافت آن بمانند، در حالی که این مدت برای آیفون 7 پلاس 2 تا 3 هفته بود، به همین خاطر اپل از تامین کنندگانش در تایوان خواسته ظرفیت تولید خود را به دو برابر برسانند.

چالش های موجود باعث شد اپل نتواند دستگاه های کافی را برای تامین تقاضای همه کاربران تولید کند و سه میلیون موبایل آماده شده در همان دقایق اولیه به فروش رسیدند.

روز گذشته بازار بورس «نزدک» شاهد رویدادی تاریخی بود که طی آن اپل توانست با افزایش ارزش هر سهم خود به 167 دلار، ارزش بازارش را به 861 میلیارد دلار برساند.

دلیل افزایش ارزش سهام این شرکت استقبال کم نظیر خریداران از پیش فروش آیفون 10 بود است، به گونه ای که مسئولان اپل اعلام کردند تعداد سفارش های ثبت شده برای پیش خرید پرچمدار جدید این کمپانی فراتر از انتظارات آنها بوده است.پیش از این گزارش های بسیاری درباره کند بودن روند تولید آیفون 10 به خاطر چالش های از قبیل نمایشگر OLED و دوربین «TrueDepth» منتشر شده بود.

——————-
خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا آراء خود را امروز اعلام کرد. پرسپولیس به دلیل دست ندادن به داور و بازیکنان حریف و عدم رعایت پروتکل اخلاقی هزار دلار جریمه شد
پرسپولیس در بازی با الاهلی به دلیل پرتاب بطری از سوی هواداران در دقیقه 29 مبلغ 6 هزار دلار جریمه شد. سرخ‌پوشان در دیدار با الهلال نیز به دلیل پرتاب بطری به بازیکن حریف در دقیقه 59 و 89 مبلغ 6 هزار دلار جریمه شدند.

خبرگزاری فارس: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا آراء خود را امروز اعلام کرد. پرسپولیس به دلیل دست ندادن به داور و بازیکنان حریف و عدم رعایت پروتکل اخلاقی هزار دلار جریمه شد.همچنین ایگور پانادیچ به دلیل درگیری با نمایندگان تیم حریف 2 هزار دلار جریمه شد.
پرسپولیسی‌ها به دلیل تاخیر در زمان ورود به زمین نیز مبلغ هزار دلار باید جریمه بپردازند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *