اعلام نرخنامه راهنمایان گردشگری + ۲۰۰ میلیون پوند رقم لیورپول برای فروش صلاح – خدمات وب شمس

نرخنامه دستمزد راهنمایان گردشگری برای سال ۹۷ طبق ماد ۵ آیین نامه راهنمایان گردشگری براساس نرخ پایه اعلامی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام شد
این حداقل دستمزد برای راهنمایان فرهنگی که نصف روز تورهای گردشگری را هدایت می کنند ۱۵۸ هزار تومان در نظر گرفته شده است. برای راهنمایان طبیعتگردی، راهنمایانی که به زبان های خاص اشراف دارند و راهنمایان با گرایش های ویژه و یا آنها که خودرو نیز دارند، دستمزدها به صورت جداگانه تعیین شده است.

براین اساس حداقل دستمزد برای راهنمایان فرهنگی که به صورت دائم از طریق کارفرما بیمه نشده اند و یک روز در تورهای گردشگری تاریخی حضور دارند ۲۶۳ هزار تومان است.

اویس کیانی، رئیس انجمن هیات مدیره کانون انجمن های صنفی کارگری راهنمایان گردشگری سراسر کشور در این باره به خبرنگار مهر گفت: تفاوت جدول نرخنامه امسال در این است که این دستمزدها را مختص به راهنمایان فرهنگی نکردیم بلکه تخصصی تر به آن نگاه شده و ملموس تر اطلاع رسانی کردیم. این نرخ پیشنهادی است که در آن حداقل دستمزد اعلام شده است.

« دنیای سفر » این نوشته را از « خبرگزاری مهر » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

نرخنامه دستمزد راهنمایان گردشگری برای سال ۹۷ طبق ماد ۵ آیین نامه راهنمایان گردشگری براساس نرخ پایه اعلامی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام شد.

——————-

ایسنا: به نقل از دیلی میل، محمد صلاح بهترین بازیکن لیورپول و لیگ برتر انگلیس در فصل جاری بوده است. این بازیکن مصری در فصل جابجایی تابستانی بود که از رم به قرمز پوشان آنفیلد پیوست و تا الان فراتر از انتظار ظاهر شده است
صلاح در لیگ برتر انگلیس با زدن ۳۱ گل در صدر جدول بهترین گلزنان جای دارد و توانست عنوان بهترین بازیکن را هم به دست آورد.

او با نمایش درخشان در لیگ قهرمانان اروپا در آستانه به فینال رساندن لیورپول است و اگر درخشش او ادامه داشته باشد این شانس را دارد که توپ طلا را به دست آورد.

این بازیکن مصری مورد توجه غول های بزرگ فوتبال اسپانیا قرار گرفته است. زیدان پیش از این به ستایش از صلاح پرداخت و به نظر می‌رسد که رئال مشتری جدی این بازیکن باشد.

در صورتی که این انتقال صورت گیرد اعجوبه مصری به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان انتخاب خواهد شد. صلاح که از رم به لیورپول پیوست با قرمز پوشان آنفیلد قرارداد چهار ساله امضا کرده است.

ایسنا: به نقل از دیلی میل، محمد صلاح بهترین بازیکن لیورپول و لیگ برتر انگلیس در فصل جاری بوده است. این بازیکن مصری در فصل جابجایی تابستانی بود که از رم به قرمز پوشان آنفیلد پیوست و تا الان فراتر از انتظار ظاهر شده است.

روزنامه دیلی میل انگلیس اعلام کرد که لیورپول برای فروش صلاح ۲۰۰ میلیون پوند قرار داده است و حتی اگر این رقم هم ارائه شود شاید او را نفروشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *