مدلی مخصوص از موبایل وان پلاس 6 با تم «انتقامجویان» در راه است – دیجیاتو + بازار گوشی‌های گیمینگ داغ‌تر می‌شود – خدمات وب شمس

کمپانی وان پلاس اخیراً تایید کرده که در یک همکاری تازه با مارول، مدلی مخصوص از موبایل مورد انتظار وان پلاس 6 را با تم «انتقامجویان – Avengers» عرضه خواهد کرد

در حال حاضر تصویر واضحی از نسخه Avengers موبایل وان پلاس 6 منتشر نشده و دلیل این موضوع، به عدم معرفی رسمی خود این موبایل ارتباط دارد. با این حال می دانیم که باید منتشر اسمارت فونی مجهز به اسنپدراگون 845 و بهره مند از بریدگی نمایشگر باشیم. گفتنی است که فیلم مورد انتظار مارول، یعنی Avengers: Infinity War اندکی بیش از یک هفته دیگر در سینماهای جهان به اکران در خواهد آمد.

وان پلاس در بیانیه اخیر خود می گوید: «همکاری وان پلاس با استودیوی های مارول نشان دهنده عشق و حمایت جاودانی است که آنها طی سال های اخیر و با هدف دستیابی به ابداعات نوآورانه در تکنولوژی موبایل از جامعه خود دریافت کرده اند.»

گفتنی است که در بخشی از این بیانیه، وان پلاس اشاره کرده که این همکاری تازه، گامی مهم برای ارتباط سازنده تر با شعبه هند کمپانی دیزنی است و به همین خاطر، احتمال دارد که چینی ها برای همکاری های مشابه در آینده دور یا نزدیک برنامه ریزی کرده باشند.

کمپانی وان پلاس اخیراً تایید کرده که در یک همکاری تازه با مارول، مدلی مخصوص از موبایل مورد انتظار وان پلاس 6 را با تم «انتقامجویان – Avengers» عرضه خواهد کرد. این مدل از وان پلاس 6 احتمالاً در انحصار بازار هند خواهد بود؛ درست مانند مدلی مخصوص از وان پلاس 5T که با تم استار وارز در این کشور عرضه شد.

——————-

دیجی کالا: برند نوبیا (Nubia) یکی از زیر مجموعه‌های شرکت ZTE به حساب می‌آید. این شرکت به تازگی اعلام کرده که قصد دارد یک گوشی مخصوص بازی تولید کند

تصویر چندان با کیفیت نیست، اما ظاهر گوشی را نشان می‌دهد. یک چراغ LED چند رنگ برای این گوشی در نظر گرفته شده و سنسور تشخیص اثر انگشت آن هم در پشت قرار گرفته است. این تلفن همراه هوشمند تنها یک دوربین پشت دارد و خود گوشی به صورتی طراخی شده که بتوان آن را راحت به دست گرفت. این گوشی به صفحه نمایش بزرگ و کم حاشیه مجهز شده که به احتمال زیاد از نسبت تصویر ۱۸:۹ بهره می‌برند.

شایعات می‌گویند که این تلفن همراه هوشند به تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ مجهز شده و به احتمال زیاد ۸ گیگابایت رم خواهد داشت. هنوز مشخص نشده که چه ویزگی‌هایی این محصول را به یک گوشی مخصوص بازی تبدیل می‌کند.

سال گذشته شرکت Razer اولین گوشی مخصوص بازی خودش را راهی بازار کرد. شایعه شده که شرکت شیائومی هم قصد دارد یک گوشی مخصوص بازی تولید کند.

بازار گوشی‌های گیمینگ داغ‌تر می‌شود

دیجی کالا: برند نوبیا (Nubia) یکی از زیر مجموعه‌های شرکت ZTE به حساب می‌آید. این شرکت به تازگی اعلام کرده که قصد دارد یک گوشی مخصوص بازی تولید کند. محصولی که با نام Red Magic راهی بازار خواهد شد. این گوشی فردا رسما معرفی خواهد شد؛ اما امروز تصویری از آن به بیرون درز کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *