زمان خداحافظی با Google Now Launcher فرا رسیده است – دیجیاتو + خوش و بش معنادار تبریزی با هافبک استقلال – خدمات وب شمس

به نظر می‌رسد که زمان خداحافظی با Google Now Launcher بالاخره فرا رسیده است
اگر تا امروز از گوگل ناو لانچر استفاده می‌کردید اما حالا به دنبال یک لانچر جایگزین هستید، خوشبختانه دست‌تان برای انتخاب حسابی باز است و می‌توانید به تنوع بالایی از این لانچرها دسترسی داشته باشید که در این مقاله، نمونه‌های برگزیده را به شما معرفی کرده‌ایم.

گوگل برای نخستین بار Google Now Launcher را همراه با اندروید 4.4 کیت‌کت و برای موبایل نکسوس 5 معرفی کرد. مدتی بعد لانچر در پلی‌استور هم منتشر شد تا همگان بتوانند آن را روی موبایل‌های غیر گوگلی‌شان نصب کنند.

البته اگر هنوز از این لانچر روی گوشی موبایلتان استفاده می‌کنید نگران نباشید؛ لانچر همچنان به قوت خود پابرجاست. ولی اگر آن را پاک کردید یا موبایل تازه‌ای خریدید، باید به فکر یک لانچر دیگر باشید.

با این وجود، با معرفی سری دیوایس‌های پیکسل که به طور پیش‌فرض از Pixel Launcher و دستیار گوگل اسیستنت بهره می‌بردند، Google Now Launcher کم کم به حاشیه رفت و کار به جایی رسید که حالا گوگل قصد دارد آن را به طور کامل از پلی‌استور حذف نماید.

به نظر می‌رسد که زمان خداحافظی با Google Now Launcher بالاخره فرا رسیده است. به گزارش اندروید سنترال، حالا تقریبا می‌توان گفت که لانچر اختصاصی گوگل با هیچ کدام از اسمارت‌فون‌های اندرویدی موجود در بازار سازگاری ندارد.

——————-

ورزش سه: مرتضی تبریزی یکی از بازیکنان کلیدی تیم قلعه نویی در ماه های گذشته و لیگ هفدهم بود که با گلزنی های خود نقش تاثیر گذاری در نتیجه گیری تیم قلعه نویی داشت
مهاجم گلزن ذوبی ها اما هیچگاه رابطه گرم و نزدیکی با سرمربی نداشت و حتی در دیدار با نفت تهران نیز حاشیه هایی در جریان نیمه اول به وجود آمد اما در نهایت ختم به خیر شد. تبریزی در لیگ هفدهم در چند دیدار با وجود رقابت برای آقای گلی نیمکت نشین شد و مشخص نیست که قلعه نویی از این بازیکن از ابتدا استفاده خواهد کرد یا نه.

خوش و بش معنادار تبریزی با هافبک استقلال

تبریزی که همواره شایعاتی درباره حضور او در استقلال مطرح می شود، پیش از شروع نشست خبری قلعه نویی که در آن حضور نداشت با باقری برخورد بسیار گرمی داشت و با یکدیگر به خوش و بش پرداختند تا تصاویر معناداری از این بازیکن در آستانه این دیدار حساس ثبت شود.

ورزش سه: مرتضی تبریزی یکی از بازیکنان کلیدی تیم قلعه نویی در ماه های گذشته و لیگ هفدهم بود که با گلزنی های خود نقش تاثیر گذاری در نتیجه گیری تیم قلعه نویی داشت.

عکس رضا سعیدی پور

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *