واران: اگر زیدان گفته حتما تغییر نیاز داریم + با سیستم جدید Origin Access Premier به دریایی از بازی ها دسترسی داشته باشید – دیجیاتو – خدمات وب شمس

ورزش سه: رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید در مورد استعفای زین الدین زیدان صحبت کرد.

 زیدان بعد از ارائه استعفا مدعی شد حس کرده تیمش نیاز به تغییر دارد و واران تایید می کند که اگر زیزو چنین حسی داشته حتما دلایلی پشت آن وجود داشته است
 زیدان بعد از ارائه استعفا مدعی شد حس کرده تیمش نیاز به تغییر دارد و واران تایید می کند که اگر زیزو چنین حسی داشته حتما دلایلی پشت آن وجود داشته است.

ما فقط دقایقی قبل از کنفرانس مطبوعاتی با پیامی که زیدان برای همه فرستاد متوجه استعفای او شدیم و بدیهی است که ابتدا کمی شگفت زده شدیم زیرا این اتفاق لحظه ای غم انگیز بود. اما به هر حال دستاوردهای زیدان نیز شگفت انگیز بوده است. در حال حاضر من در رئال مادرید اعتماد به نفس و حس خوبی دارم، قرارداد من تا سال 2022 است و من امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

واران: اگر زیدان گفته حتما تغییر نیاز داریم

ورزش سه: رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید در مورد استعفای زین الدین زیدان صحبت کرد.

واران گفت: “ایجاد کمی تغییرات برای هر کسی خوب است و ما در آینده متوجه خواهیم شد که آیا تفکر زیدان درست بوده یا خبر و به عنوان مثال می توانیم لالیگا را به عنوان مورد برای آزمایش این فرضیه در نظر بگیریم.

اگر زیدان این را می گوید، احتمالا به این دلیل است که او متوجه مسائلی در تیم شده است زیرا زیدان به شدت سرمربی حساسی بوده و ما این موضوع را کاملا حس می کردیم پس اگر زیزو این حرف را زده حتما موضوعی وجود داشته است.

——————-

در جریان مراسم الکترونیک آرتز، اندرو ویلسون با دست پر بر روی صحنه آمد
پس از معرفی گیم پس توسط مایکروسافت، بازار سیستم های اشتراکی داغ شده است و باید منتظر انتشار و فراگیری این سیستم ها از سوی دیگر شرکت های بازی سازی و انتشار دهندگان باشیم.

در جریان مراسم الکترونیک آرتز، اندرو ویلسون با دست پر بر روی صحنه آمد. اگر با سیستم اشتراکی فعلی EA به نام اکسس آشنایی داشته باشید، اوریجین پریمیر برای شما فضای آشنایی را تداعی می کند.

سیستمی که با پرداخت مبلغ مشخصی به شما اجازه دسترسی به بانکی از بازی های از پیش تعیین شده را می دهد. اما در طی این نمایش شاهد این بودیم که بازی ها دارای حالت ابری هستند و می توانید در هر زمانی و هر جایی حتی بر روی گوشی های هوشمندتان به سراغ آن ها بروید.

البته این سیستم به طور کامل آماده نیست ولی ویلسون این قول را داد که به زودی به صورت کامل در دسترس عموم قرار بگیرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *