همکاری اپل و پیکسار در معرفی یک فرمت فایل استاندارد شده برای محتواهای واقعیت افزوده – دیجیاتو + استقبال از «کودک نابغه قرآنی» در نمایشگاه قرآن – خدمات وب شمس

اپل در خلال رویداد WWDC 2018 به طور رسمی اعلام کرد که به لطف همکاری با کمپانی انیمیشن سازی پیکسار و تهیه فرمتی استاندارد شده، اشتراک گذاری فایل های مرتبط با محتواهای واقعیت افزوده در سیستم عامل iOS بسیار ساده تر از گذشته خواهد شد

بر اساس توضیحات «کریگ فدریگی» در کنفرانس مذکور، فرمت مورد اشاره در واقع یک ادیتور WYSIWYG است که طراحی شده تا از حوزه رو به گسترش محتواهای واقعیت افزوده پشتیبانی کند. برای نیل به این این هدف قرار است فرمت USDZ به طور عمده در اختیار تولید کننده های محتوا قرار بگیرد، به جای آن که به طور مستقیم به کاربران ارائه شود.

به عنوان مثال یکی از مدیران ارشد کمپانی ادوبی با حضور روی سن اعلام کرد که قرار است به زودی پشتیبانی از فایل های USDZ به مجموعه «Creative Cloud suite» این شرکت اضافه شود. گفته شده به زودی کمپانی های Autodesk و Sketchfab نیز این پشتیبانی را به اپلیکیشن های تولید محتوای خود خواهند افزود.

اپل در خلال رویداد WWDC 2018 به طور رسمی اعلام کرد که به لطف همکاری با کمپانی انیمیشن سازی پیکسار و تهیه فرمتی استاندارد شده، اشتراک گذاری فایل های مرتبط با محتواهای واقعیت افزوده در سیستم عامل iOS بسیار ساده تر از گذشته خواهد شد.

فرمت جدید موسوم به «USDZ» (مخفف Universal Scene Description) این امکان را فراهم می کند تا بتوانید در قالب یک فایل رندری سه بعدی از یک شی واقعیت افزوده را با جزئیاتی بهینه شده برای اشتراک گذاری به نمایش بگذارید.

——————-

خبرگزاری فارس: مجموعه کامل مهارت‌های اصلی و ضروری برای آموزش کودکان با عنوان «کودک نابغه قرآنی» در بخش محصولات رسانه‌های دیجیتال بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود و این نرم‌افزار با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن مواجه است
بنابر این گزارش، در بخش بسته هوش این نرم‌افزار ضریب هوشی کودکان اندازه‌گیری می‌شود، انواع معما و سوالات هوش جالب برای افزایش هوش کودکان، انواع تست هوش تصویری کودکان، سوالات هوش چالشی جهت افزایش تمرکز و تحلیل کودکان از بخش‌های این نرم‌افزار است.

خبرگزاری فارس: مجموعه کامل مهارت‌های اصلی و ضروری برای آموزش کودکان با عنوان «کودک نابغه قرآنی» در بخش محصولات رسانه‌های دیجیتال بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم عرضه می‌شود و این نرم‌افزار با استقبال بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن مواجه است.

آموزش زبان انگلیسی دراین نرم‌افزار شامل سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته است که آموزش تمامی مهارت‌های زبان انگلیسی همراه با شعر و ترانه، تمرین‌های جذاب، آزمون، مسابقه و بازی‌های بسیار جالب آموزشی و الفبا و اعداد و نیز آموزش مکالمات روزمره در این نرم‌افزار مورد توجه قرار گرفته است.

این نرم‌افزار شامل بخش‌های آموزش زبان انگلیسی،آموزش نقاشی کودکان، بسته هوش، آموزش کاردستی و مجموعه کامل آموزش قرآن کودکان است که به همت مؤسسه کودکان شهر فرشته در نمایشگاه قرآن عرضه می‌شود.

در بخش کودک نابغه قرآنی این نرم‌افزار هم آموزش روخوانی، حفظ قرآن کریم ویژه کودکان در نظر گرفته شده است، انیمیشن‌های آموزشی جهت آموزش رفتارهای پسندیده، قصه‌گویی قرآنی برای زمان خواب بچه‌ها، شامل تمامی قصه‌های شیرین قرآن، مسابقات قرآنی بازی و رنگ‌آمیزی قرآنی و دانستنی‌ها و معماهای قرآن ویژه کودکان جهت بالا بردن سطح دانش قرآنی کودکان مورد توجه قرار گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *