فولر:آلمان به خوبی از مقامش دفاع می‌کند + ناسا یافته‌های خود از مریخ را اعلام می‌کند – خدمات وب شمس

 خبرگزاری فارس: رودی فولر از آن دسته کارشناسانی است که باوردارند ژرمن‌ها به خوبی در مسابقات جام جهانی روسیه از مقام قهرمانی ۴ سال قبل خود دفاع می‌کنند
مربی تیم آلمان‌ها در جام جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن اظهارداشت:سال ۲۰۱۴ همه می‌گفتند هیچ تیم اروپایی در آمریکای‌جنوبی قهرمان نشده است.اما با این حال ما قهرمان شدیم.حالا باز همه صحبت می‌کنند که از سال ۱۹۶۲ تاکنون هیچ تیم قهرمانی، نتوانسته در جام جهانی بعدی، از مقامش دفاع کند و باز قهرمان شود.اما یکبار دیگر قهرمان از مقامش دفاع خواهدکرد.

 خبرگزاری فارس: رودی فولر از آن دسته کارشناسانی است که باوردارند ژرمن‌ها به خوبی در مسابقات جام جهانی روسیه از مقام قهرمانی ۴ سال قبل خود دفاع می‌کنند.

وی افزود:حرفم من این است که به قدر کافی برای تکرار قهرمانی قدرتمند هستیم.

او اظهارداشت:وقتی مسابقات مقدماتی و بازی‌های دوستانه انگلیسی‌ها را در نظر می‌گیریم، باید اظهار کنیم آنها می‌توانند تیم شگفتی‌ساز جام باشند.

مهاجم سال‌های دور ژرمن‌ها همچنین عنوان کرد:البته رقبا پیشرفت کرده اند.به عنوان مثال برزیل به هیچ‌وجه با تیم ۴ سال قبل قابل قیاس نیست.بسیار بهتر شده و از ثبات بیشتری هم برخوردار است.این تیم حتی به نیمار وابسته نیست.

فولر که به عنوان بازیکن در سال ۱۹۹۰ با تیم ملی آلمان قهرمان جهان شد، معتقد است انگلیس معروف به «سه‌شیرها» می‌تواند در راه قهرمانی مسابقات روسیه، شگفتی خلق کند.

——————-

خبرگزاری مهر به نقل از بی جی آر: مدت طولانی است که کاوشگر Curiosity در مریخ است. البته این کاوشگر هنگام حفاری با مشکلاتی روبرو شد که بعدا رفع شد
در این جلسه پل ماهافی مدیر بخش اکتشافات منظومه شمسی در ناسا، جن آیگنبرود محقق مرکز فضایی گدارد، کریس وبستر محقق ارشد آزمایشگاه Jet Propulsion، آشوین واسادا دانشمند پروژه آزمایشگاه علوم مریخ حضور خواهند داشت.

در بیانیه ناسا آمده است: از رسانه ها و مردم دعوت می شود روز پنجشنبه در یک جلسه زنده پرسش های خود را درباره نتایج علمی به دست آمده از کاوشگر مریخ ناسا مطرح کنند. این جلسه در ساعت ۲ بعد از ظهر روز پنجشنبه برگزار می شود.

خبرگزاری مهر به نقل از بی جی آر: مدت طولانی است که کاوشگر Curiosity در مریخ است. البته این کاوشگر هنگام حفاری با مشکلاتی روبرو شد که بعدا رفع شد. با این وجود کاوشگر کوچک هنوز هم مشغول انجام آزمایشات در سیاره سرخ است.

ناسا یافته‌های خود از مریخ را اعلام می‌کند

اکنون چند روز پس از آنکه ناسا اعلام کرد روش جدیدی برای حفاری ابداع کرده، این سازمان تصمیم دارد روز پنجشنبه کنفرانسی خبری برگزار کند. طبق معمول ناسا در این باره هیچ خبری منتشر نکرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *