گلکسی نوت 8 با 4 گیگابایت رم در TENAA رویت شد – دیجیاتو + باشگاه شیمیدُر از لیگ بسکتبال کنار کشید – خدمات وب شمس

علی رغم شایعات مربوط به گلکسی نوت 8 با 8 گیگابایت رم، اما شاهد رونمایی از این دستگاه با 6 گیگابایت رم بودیم

اگر قرار به ساخت دستگاه بهتری باشد، عرضه نوت 8 با 4 گیگابایت چه معنایی دارد؟ ممکن است ارزان تر باشد ولی نوت 8 با قیمتی نزدیک به 1000 دلار کالایی نیست که کسی بر سر قیمت آن بخواهد تعمیرات موبایل بحثی داشته باشد. باید بیشتر منتظر اطلاعات ماند.

علی رغم شایعات مربوط به گلکسی نوت 8 با 8 گیگابایت رم، اما شاهد رونمایی از این دستگاه با 6 گیگابایت رم بودیم. و حالا در پایگاه اطلاعاتی TENAA، شاهد تست یک ورژن 4 گیگابایتی نیز هستیم.

این تلفن با مشخصه های سخت افزاری نسبتا مشابهی تولید شده و کاربران حق انتخاب بین 64 یا 128 گیگابایت حافظه داخلی را دارند. به هر حال آنچه می بینیم از سوی سامسونگ تور هوایی اصفهان رسمی نیست.

در این شایعه بیان شده که در چین و کره، ورژنی با حافظه بیشتر ارائه می شود، مشابه همان اتفاقی که برای گلکسی اس 8 پلاس رخ داد. رقابت در این منطقه بسیار دشوار است و برای به دست آوردن بخش بیشتری از بازار، شرکت ها دست به هر کاری می زنند.

——————-

خبرگزاری فارس: باشگاه تور کیش نوروز 97 شیمیدر با انتشار بیانیه‌ای از لیگ برتر بسکتبال کنار کشید.

باشگاه شیمیدُر تهران فعالیت خود را از سال 1388 و با هدف رشد و شکوفایی ورزش بسکتبال و خدمت به جوانان این مرز و بوم آغاز نمود و با لطف خداوند متعال و تلاش و برنامه ریزی دست¬اندرکاران در هشت سال گذشته موفقیت¬های متعددی را در سطوح مختلف استانی و کشوری کسب نموده و در کنار آن بیش از30 بازیکن را در رده¬های مختلف به تیم¬های ملی معرفی نموده قیمت تور سریلانکا است
باآرزوی توفیق برای بسکتبال کشور

باشگاه شیمیدُر تهران

با توجه به شرایط موجود در سطح مدیریتی فدراسیون بسکتبال و عدم همکاری و تعامل با بخش خصوصی جهت فعالیت در بسکتبال، ادامه این راه بدون تغییرات در سیاست¬های فدراسیون بسکتبال در بخش مدیریتی و برنامه-ریزی امکان پذیر نبوده و باشگاه شیمیدُر تهران به ناچار عدم فعالیت خود را از تیمداری در رشته ورزشی بسکتبال تا قیمت تور هند ایجاد تغییرات فوق اعلام می¬دارد. جا دارد از تمامی بازیکنان، مربیان، دست¬اندرکاران و کلیه اعضای خانواده بزرگ شیمیدُر تهران که در این مدت تلاش ویژه¬ای در جهت اعتلای نام شیمیدُر تهران از خود نشان دادند کمال قدردانی را داشته باشیم.

خبرگزاری فارس: باشگاه شیمیدر با انتشار بیانیه‌ای از لیگ برتر بسکتبال کنار کشید.

باشگاه شیمیدُر تهران فعالیت خود را از سال 1388 و با هدف رشد و شکوفایی تور هوایی کیش ورزش بسکتبال و خدمت به جوانان این مرز و بوم آغاز نمود و با لطف خداوند متعال و تلاش و برنامه ریزی دست¬اندرکاران در هشت سال گذشته موفقیت¬های متعددی را در سطوح مختلف استانی و کشوری کسب نموده و در کنار آن بیش از30 بازیکن را در رده¬های مختلف به تیم¬های ملی معرفی نموده است. این باشگاه در چند سال اخیر همواره در راه ایجاد شرایط باشگاه¬داری حرفه ای با استانداردهای بین المللی اهتمام نمود، لیکن هربار تور ارزان آلمان با مخالفت¬های فدراسیون بسکتبال در این راه روبرو گردید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *